Psychoteriapa "Ku Życiu" Helena Iranowska

IMG_76062120

Warsztaty porządkujące życie

Warsztat dotyczący uproszczenia rzeczy złożonych na przestrzeni życia człowieka i ich klarowne przedstawienie zarówno osobom doświadczonym, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rozwojem osobistym.

Historia rodziny w której się urodziliśmy, jej kraj, jej religia i przekonania, wojny, związki rodziców i dziadków, kazirodztwa, morderstwa, oszustwa czyli wszystko to co sprzyja życiu ale też i to co mu szkodzi, powoduje że późniejsze pokolenia płacą za to cenę. Przyjście na świat w konkretnej rodzinie determinuje odziedziczenie przez nas biologicznych genów, systemu przekonań i wzorców zachowania.

W trakcie warsztatów spoglądając z miłością, bez osądu, na to co się wydarzyło w rodzinie pochodzenia, odkrywamy wiele praw, które rządzą naszym życiem . I tak np. do momentu w którym nie uznamy naszych rodziców z miłością, powodzenie w różnych aspektach życia zatrzymuje się lub cofa : w relacji z partnerem, w relacji z dziećmi, w osiąganiu sukcesów zawodowych w zdrowiu itp. To podobnie jak drzewo bez korzeni, nie może rosnąć, żyć, rozwijać się.

Dzięki zrozumieniu tych mechanizmów, zdobywamy moc panowania nad naszym zachowaniem tak aby doznać spokoju i radości w obecnym życiu ale i również by nie być przyczyną cierpienia kolejnych pokoleń.

Metoda pracy ustawieniami rodzinnymi jest niezwykle prosta i jednocześnie mocna. Odbywa się w przestrzeni duszy poza planem intelektualnym w ten sposób pozwala by cała rodzina została uporządkowana.

Ustawienia rodzinne są odpowiednie dla ludzi, którzy bez względu na lęki chcą być odpowiedzialni za siebie i maja dość odwagi i determinacji aby spotkać się z prawdą, dotyczącą ich rodziny po to by ich dalsze życie było pełne radości, szczęścia i tym służyło następnym pokoleniom.

W trakcie warsztatu popracujemy nad pojednaniem energii męskiej i żeńskiej – w rodzie i w nas samych, przyjrzymy się wypartym zdarzeniom.

Poznając wyrażanie uczuć i emocji poprzez ciało, będziemy docierać do miejsc, w których utknęliśmy w dzieciństwie.

Na tyle, na ile będzie to możliwe dla każdego z nas, sięgniemy tam, gdzie pod głęboko schowaną warstwą bólu i żalu ukryliśmy swoją dziecięcą i bezwarunkową miłość do mamy i taty.

Odnajdziemy godność i odwagę by z tego, co poprzez rodziców do nas płynie, czerpać pełnymi garściami.

Warsztat dedykowany jest przede wszystkim tym, którzy mierzą się wewnętrznie:

# z konfliktami emocjonalnymi i uczuciowymi- lęk, stany depresyjne,

gniew, żal

# z problemami rodzinnymi- małżeństwo, związek, relacje z dziećmi

# z problemami zdrowotnymi- choroba, wypadki

# z problemami egzystencjonalnymi- praca, pieniądze, długi

 

 

 

 

 

Termin i koszt warsztatów

Termin: 24-27.09.21

Miejsce: Zakopane -Jastrzębia Turnia

Cena zawiera: nocleg, wyżywienie, koszt warsztatów -1300 zł

 

Ilość miejsc ograniczona.