Psychoteriapa "Ku Życiu" Helena Iranowska

277360830_1626624974372195_8448189526305357401_n

Warsztaty - Żyć pełnią życia

Jeśli bywa tak że mimo Twoich starań i wysiłków w Twoim życiu wciąż brakuje radości, zadowolenia, równowagi a przeciwnie pojawiają się konflikty, rozstania, długi, choroby, wewnętrzne pogubienie to zdecyduj się odważnie spojrzeć na źródła, przyczyny takiego stanu i poznać co blokuje Ciebie przed powodzeniem w życiu osobistym, zawodowym i finansowym.


Spojrzenie na obecne konflikty – wewnętrzne( depresja, uzależnienia, kryzys psychiczny) i zewnętrzne( rozwód, brak pracy, długi) którym towarzyszy poczucie ofiary bądź sprawcy, poczuciu niskiej wartości, choroby zagrażające życiu- często prowadzi do odnalezienia źródła w dzieciństwie, w rodzinie pochodzenia.
Udział w warsztatach często skutkuje tym że dajemy właściwe miejsce temu co w nas- dorosłych z okresu dzieciństwa nadal pracuje i co ma na nasze życie niekorzystny wpływ. Odnalezienie właściwego miejsca dla zranień, traum, lęków z dzieciństwa pozwala uwolnić się od złogów gniewu, agresji, złości by cieszyć się tym co w TU i TERAZ.
Być może i Ty uzyskasz jasną, klarowną i prostą odpowiedź na pytanie które pozostawało bez odpowiedzi przez szereg lat. – wyjść z roli ofiary i postawić granice.

Udział w warsztacie pomoże Ci :
– rozpoznać ukryte obrazy przekazywane przez pokolenia w Twojej rodzinie oraz jak one wpływają na Twoje związki
– przywrócić zdrowie
– zachować siłę kobiecą bądź męską, jednocześnie nie tracąc siebie
– rozstać się z wewnętrznym obrazem córeczki tatusia lub synka mamusi
– odzyskać poczucie wartości i uwierzyć we własne potencjały
– odzyskać równowagę finansową -pozbyć się długów
stanu.

Termin i koszt warsztatów

Miejsce: Wiedeń
Data: 30.04.22 od 10.00- 18.00
Koszt: 350 zł z ustawieniem , 200 zł uczestnik
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny nr 602 181 285