Psychoteriapa "Ku Życiu" Helena Iranowska

indie

Warsztaty w Indiach "W drodze do Siebie" 09-15 I 2023

Jest wiele dróg, którymi idziemy przez życie a kiedy docieramy do miejsca wybranego nie czujemy się spełnieni, szczęśliwi wręcz czegoś nam brak. Dzieje się tak miedzy innymi dlatego że podążamy ścieżkami utartymi przez innych – często rodziców, małżonków, przyjaciół, media, tradycje, bo tak wypada. Tymczasem jedyną ścieżką, która daje radość, zadowolenie i powoduje że czujemy się kompletni to ścieżka do Samego Siebie.
Jednak ona wymaga ona od nas wiary w to że to co nam w duszy gra jest jedynym drogowskazem dla naszego spełnienia. By usłyszeć nuty tej gry należy oderwać się od codziennego zgiełku, zatrzymać się, wsłuchać w melodię naszego serca, wtedy ono wskaże nam drogę.
Daj sobie czas by, być może po raz pierwszy wejść na ścieżkę do Samego siebie i tym co jest Twoim potencjałem, jedynym i wyjątkowym obdarować świat ku Twojej radości by nią wypełnić swoje życie.
 
IDEA WYPRAWY
 
Naszym zadaniem nie będzie na nowo tworzyć siebie, ale zrobić użytek z tego co już uczynił Bóg – jakkolwiek go pojmujecie. Wizerunek własnej osoby tworzymy na podstawie tego co widzieliśmy w naszym najwcześniejszym środowisku – domu rodzinnym.
Nasze życie jest kontynuacją tego co podarowali nam nasi rodzice, a którzy z kolei przejęli bagaż doświadczeń od swoich rodziców- naszych dziadków . I tak dzieje się od początków ludzkości
Jeśli spojrzymy na naszych rodziców z właściwej perspektywy uświadomimy sobie że podarował ich nam wszechświat, by udzielić nam szczególnej lekcji pokory by za życie samemu brać odpowiedzialność, tym samym nie obwiniając innych.
 
W trakcie warsztatów będziemy dotykać:
 
#wdzięczności wynikającej z uświadomienia sobie tego co mamy –naszych korzeni i potencjałów, całego bogactwa nas otaczającego.
#ona utoruje nam drogę do prostoty- postrzegania rzeczy takimi jakie one w istocie są a nie takie jakie my chcielibyśmy je widzieć.
#Uwolnienie się od oczekiwań doprowadzi nas do odkrycia porządków, praw które będą drogowskazem do równowagi, harmonii. One zaś dostarczą nam wewnętrznego spokoju, potrzebnego byśmy docenili piękno otaczającego nas świata.
#Piękno z kolei otworzy nas na cieszenie się z każdej chwili życia. I ot, tak po prosu, zwyczajnie i powoli odkryjemy na nowo radość tę którą czuje niczym nie skrępowane w nas dziecko.
 
Niezbędnym będzie zabrać ze sobą:
 
#samodzielność a nie oglądania się za pomocną dłonią
#koncentrację na sobie choć inni powiedzą że to egoizm
#wytrwałość bo czasem ból przysłania nam cel
#zdecydowanie bo znajdą się tacy, którym z nami nie będzie po drodze
#odwagę gdy lęk przed nieznanym nas wystraszy #miłość do siebie bo bez niej nie sposób pokochać innych.

Miejsce warsztatów

Mędrcy powiadają: by spotkać się z samym sobą trzeba od siebie się oddalić i dlatego też na miejsce warsztatów wybrałam Indie- kolebkę rozwoju duchowego, co pozwoli uczestnikom nabrać odpowiedniego dystansu do tego co już minęło i skupić się na tym co istotne w Tu i Teraz.
Wybrzeże Goa należy do najpopularniejszych regionów wczasowych Indii. Plaża Agonda określana jest najbardziej dziewiczą i egzotyczną na wybrzeżu Goa, nie przesiąkniętą cywilizacją, zamieszkałą przez ludzi spokojnych i życzliwych innym, z dystansem do życia.
W otoczeniu cudownych krajobrazów, pełnych zmysłowych woni kwiatów, masując się ciepłymi, przejrzystymi falami Oceanu Indyjskiego, leniwie wypoczywając w hamaku, rozmawiając z tubylcami, rozkoszując się smakiem potraw indyjskich można zapomnieć o reszcie świata i nareszcie skupić się na sobie samym.
Koszt za 14 dni około:
 
– przelot Warszawa-Goa- Warszawa- 4000 zł
-wyżywienie, zakwaterowanie około 3000 zł
– udział w warsztacie (7 dni) 1000 zł
– wiza i ubezpieczenie 200 zł
Możliwy pobyt tylko na warsztatach 7 dni
 
Zainteresowanych proszę kontakt telefoniczny, sms,whatsapp, do 16.11.22

tel.602181285