Psychoteriapa "Ku Życiu" Helena Iranowska

IMG_76062120

Warsztat porządkujący życie

Warsztat dotyczący uproszczenia rzeczy złożonych na przestrzeni życia człowieka i ich klarowne przedstawienie zarówno osobom doświadczonym, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rozwojem osobistym.

Historia rodziny w której się urodziliśmy, jej kraj, jej religia i przekonania, wojny, związki rodziców i dziadków, kazirodztwa, morderstwa, oszustwa czyli wszystko to co sprzyja życiu ale też i to co mu szkodzi, powoduje że późniejsze pokolenia płacą za to cenę. Przyjście na świat w konkretnej rodzinie determinuje odziedziczenie przez nas biologicznych genów, systemu przekonań i wzorców zachowania.

W trakcie warsztatów spoglądając z miłością, bez osądu, na to co się wydarzyło w rodzinie pochodzenia, odkrywamy wiele praw, które rządzą naszym życiem. I tak np. do momentu w którym nie uznamy naszych rodziców z miłością, powodzenie w różnych aspektach życia zatrzymuje się lub cofa: w relacji z partnerem, w relacji z dziećmi, w osiąganiu sukcesów zawodowych, w zdrowiu itp. To podobnie jak drzewo bez korzeni, nie może rosnąć, żyć, rozwijać się.

Dzięki zrozumieniu tych mechanizmów, zdobywamy moc panowania nad naszym zachowaniem tak aby doznać spokoju i radości w obecnym życiu ale i również by nie być przyczyną cierpienia kolejnych pokoleń.
Metoda pracy ustawieniami rodzinnymi jest niezwykle prosta i jednocześnie mocna. Odbywa się w przestrzeni duszy poza planem intelektualnym w ten sposób pozwala by cała rodzina została uporządkowana.

Ustawienia rodzinne są odpowiednie dla ludzi, którzy bez względu na lęki chcą być odpowiedzialni za siebie i maja dość odwagi i determinacji aby spotkać się z prawdą, dotyczącą ich rodziny po to by ich dalsze życie było pełne radości, szczęścia i tym służyło następnym pokoleniom.

W trakcie warsztatu popracujemy nad pojednaniem energii męskiej i żeńskiej – w rodzie i w nas samych, przyjrzymy się wypartym zdarzeniom.
Poznając wyrażanie uczuć i emocji poprzez ciało, będziemy docierać do miejsc, w których utknęliśmy w dzieciństwie.
Na tyle, na ile będzie to możliwe dla każdego z nas, sięgniemy tam, gdzie pod głęboko schowaną warstwą bólu i żalu ukryliśmy swoją dziecięcą i bezwarunkową miłość do mamy i taty.
Odnajdziemy godność i odwagę by z tego, co poprzez rodziców do nas płynie, czerpać pełnymi garściami.
 
Warsztat dedykowany jest przede wszystkim tym, którzy mierzą się wewnętrznie:

# z konfliktami emocjonalnymi i uczuciowymi- lęk, stany depresyjne,
gniew, żal
# z problemami rodzinnymi- małżeństwo, związek, relacje z dziećmi
# z problemami zdrowotnymi- choroba, wypadki
# z problemami egzystencjonalnymi- praca, pieniądze, długi

Zapraszam osoby indywidualnie, rodziny i pary.
 

Termin i koszt warsztatów

Miejsce: Zakopane- Jastrzębia Turnia
Data: 14.10.2022 – 16.10.2022
Koszt: 1350 zł

Cena zawiera: nocleg, wyżywienie, koszt warsztatów
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny nr 602 181 285